Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat alanında, uzun yıllardan beri, her yüke uygun ebatta araçlarımız, uzun zamandır birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarımızla ve ekonomik fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olduk. Bundan sonra da bu hizmeti dürüst ve kaliteli bir şekilde yapmaya devam etmek amacındayız.

Zaten yaşadığınız yeri değiştirmenin yeni bir çevreye girecek olmanın stresini yaşarken birde taşınma stresi yaşamanız size ekstra sıkıntı verecektir. Bizim en önemli amacımız taşınmanız sırasında yaşamış olduğunuz stresi en aza indirebilmektir. Gerek fiyatlarımız gerekse çalışma sistemimizi çok seveceğinizden eminiz.

Her alanda olduğu gibi taşınma alanında da her geçen gün yeni teknolojiler ve yeni yöntemler ortaya çıkmaktadır. Bizim en önemli özelliğimiz her yüke ve mesafeye uygun boyutta çelik kasalı araçlar kullanarak maliyeti düşürmektir. Bunun yanında asansör kullanımı ile yük asansörü olmayan binalarda eşyalarınızın kırılmasına, çizilmesine yada çeşitli zararlar görmesine engel oluyoruz.

Evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın tamamını sigortalayarak güvence altına alıyoruz.

Paketleme konusunda ise taşımacılık sektörüne özel ambalaj malzemeleri ile eşyalarınızın istinasız tamamını ambalajlayarak taşıyoruz.

Şofben, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve mobilyaların sökülmesi ve taşındığınız yerde tekrar kurulması için taşıma ekibimizde bu işleri yapabilecek deneyimli bir usta mutlaka bulunduruyoruz.